Skip to content

Wniosek EPOM

Aktualizacja: 14 stycznia 2020 r.

WNIOSEK ZUS EPOM

Co to jest ZUS EPOM?

Wniosek EPOM – Wniosek o emeryturę pomostową.

Poniżej został umieszczony aktualny i gotowy formularz ZUS do pobrania. Szybko i łatwo można pobrać, uzupełnić i złożyć stosowny wniosek do ZUSu tradycyjnie w placówce ZUS w naszym mieście lub skorzystać z bezpłatnej platformy zus pue i stworzyć własny, bezpieczny profil zaufany puap, epuap, lub skorzystać z infolinia zus i dowiedzieć się więcej na temat: zus pue, zus epuap, 500 plus, tarczy antykryzysowej lub o innych wnioskach, składach czy świadczeniach i w razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy odpowiedniej placówki ZUS-u pomogą w problemach.

Formularz EPOM jest w dostępny w wygodnej formie pliku PDF.

Wniosek ZUS EPOM potrzebują osoby chcące otrzyma prawo do pobierania zasiłku w postaci emerytury pomostowej. Odpowiednio wypełniony formularz należy złożyć w placówce ZUS właściwej dla naszego miejsca mieszkania, w przypadku zamieszkiwania w Polsce-miejsce stałego pobytu natomiast podczas pobytu poza granicami Polski-  placówka ZUS właściwa dla ostatniego miejsca zamieszkania.

Jeżeli wystąpiłyby jakiekolwiek wątpliwości związane z powyższym formularzem prosimy kontaktować się z placówką ZUS lub poprzez PUE ZUS

Zachęcamy do zapoznania i skorzystania z innych dostępnych i aktualnych formularzy dostępnych na naszej stronie. Znaleźć można również informacje na temat zus dra, zus emerytury, zus z3, składki ZUS, ubezpieczenie społeczne czy zasiłki opiekuńcze.

 

Oceń

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów - oceń jako pierwszy!