Close
Skip to content

Składki ZUS

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chcesz sprawdzić aktualne składki ZUS na ubezpieczenie społeczne? Na ZUS INFO sprawdzisz to i wiele więcej. Na portalu znajdują się artykuły o rozliczeniach, informacje na temat składek ZUS m.in.: jakie składki są obowiązkowe, ile wynoszą podstawy, jakie są aktualne składki ZUS i jak je rozliczać. Oprócz tego znajdują się tutaj informacje na temat rodzajów opłacanych składek. Dowiesz się tutaj, jak działają poszczególne ubezpieczenia, czym różnią się między sobą oraz ile wynoszą podstawy. Potrzebujesz informacji na temat rozliczeń z ZUS-em? Na portalu sprawdzisz jakie dokumenty są do tego potrzebne, jak otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu oraz co zrobić w przypadku nadpłaty składek ZUS.
Zatrudniasz pracowników? Sprawdź jakie składki na ZUS należy opłacać za pracowników oraz jakie formularze składać przy rozliczeniach.

Aktualności

Sprawdź najnowsze informacje na temat składek ZUS. Znajdziesz tutaj najnowsze informacje o składkach oraz zmianach wprowadzonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Sprawdź m.in.: wysokość składek w 2021 roku, zmiany dotyczące składek na ubezpieczenia i wiele więcej.

Portal ZUS INFO powstał, aby ułatwić, załatwianie spraw z ZUS-em. Wybierz interesujący Cię temat i dowiedz się więcej na jego temat.
Nie możesz znaleźć informacji na interesujący Cię temat? Daj nam znać, czego brakuje, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby dostarczyć artykuły z rzetelnymi informacjami na temat ZUS-u.