ZUS INFO – Kontakt z portalem

Kontakt z serwisem ZUS – INFO. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać odpowiedź na Twoje pytanie. Uzyskaj informacje o składkach, ulgach, świadczeniach.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz poniżej lub e-mailowego z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na Państwa pytania i udzielą aktualnych informacji o usługach. Dowiedź się w jaki sposób najprościej i najszybciej rozwiązać pozytywnie daną kwestię. Poniższy formularz jest najlepszym sposobem na kontakt z nami i zgłoszenie nam uwag, czy zadanie pytania na nurtującą Cię kwestię. Postaramy się jak najszybciej udzielić Ci odpowiedzi na zadane nam pytanie w formularzu kontaktowym. 

telefon i formularz kontaktowy

Formularze kontaktowe umieszczone na naszym portalu informacyjnym nie są kierowane do oficjalnego serwisu ZUS. Wiadomości przesyłane za pomocą formularzy w zakładce kontakt służą tylko i wyłącznie do kontaktu z administratorem strony. Jeśli znalazłeś błąd na stronie lub chcesz nawiązać kontakt z webmasterami tego serwisu śmiało napisz do nas. Jednak oficjalne zapytania związane z ubezpieczeniami społecznymi prosimy kierować na oficjalną witrynę www.zus.pl.zadaj pytanie

    Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z oficjalnym internetowym kanałem komunikacyjnym Zakładu Ubezpieczeń Społecznego skorzystaj z oficjalnej strony ZUS – www.zus.pl.