Skip to content

ZUS Aktualności

ZUS INFO to portal, na którym sprawdzisz wszelkie potrzebne informacje na temat instytucji ZUS-u. W serwisie znajdują się artykuły dotyczące: składek ZUS, ulg, świadczeń, ubezpieczeń oraz ułatwień dostępu, takich jak PUE ZUS, oraz spraw, których dzięki nim załatwisz.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź jakie ubezpieczenia są obowiązkowe oraz jakie składki należy na nie opłacać. Na portalu znajdują się informacje o ulgach, z jakich można skorzystać, prowadząc działalność gospodarczą oraz jakie są warunki poszczególnych umów m.in.: umowa o dzieło, umowa zlecenie.

Przechodzisz na emeryturę? W serwisie znajdują się informacje o świadczeniach ZUS, w tym emerytury, zasiłki, renty, oraz rodzina 500 plus.

Sprawdź jak założyć profil PUE oraz co dzięki temu można załatwić. Artykuły na portalu szczegółowo opisują proces rejestracji, logowania oraz spraw, które można załatwić online za pomocą PUE.

Znajdziesz również informacje o składkach ZUS oraz rodzaju składek dla pracowników, oraz przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą.

Najważniejsze aktualności ZUS

Aktualności ZUS online

Strona internetowa została stworzona, aby zapewnić odwiedzającym wyczerpujące informacje na temat działania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Odwiedzający mogą zapoznać się z interesującym ich zagadnieniem dzięki rozbudowanej bazie danych, na przykład na temat ubezpieczenia emerytalnego, stawek ZUS i tabeli składek.

Serwis prezentuje najnowsze informacje i raporty udostępnione przez ZUS. Oferuje również dostęp do wszystkich ważnych wiadomości, publikacji i informacji. Dowiedz się więcej o najnowszych wiadomościach i doniesieniach dotyczących składek, ubezpieczeń i świadczeń dla osób ubezpieczonych w ZUS-ie. 

Sprawdź najświeższe aktualności dotyczące Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zapoznaj się również z oficjalnymi komunikatami ZUS skierowanymi do płatników składek i pracowników. 

Oceń

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 36

Brak głosów - oceń jako pierwszy!