Skip to content

Lista Placówek

Poniżej przedstawiono listę placówek ZUS-u, z wszelkimi potrzebnymi informacjami o danej placówce: adresem, mapą dojazdu, zasięgiem terytorialnym, godzinami otwarcia, numerami telefonów potrzebnych do kontaktu, świadczeniami, które dana placówka oferuje oraz ciekawostkami. Dlatego bez wahania zobacz oddziały ZUS w Twoim województwie.

Obsługiwane przez pracowników ZUS wydziały to urzędy, w których płatnicy składek i osoby ubezpieczone mogą rozwiązać swoje problemy z zakresu ubezpieczeń społecznych. W placówce można złożyć uzupełnione wnioski lub formularze, uzyskać informacje o stanie konta ZUS i dowiedzieć się więcej o każdym dostępnym rodzaju świadczeń. Urzędy podzielone są na wydziały, na przykład wydział rent i emerytur, aby interesanci mogli jeszcze szybciej uzyskać wsparcie urzędnika.

Chcesz jeszcze szybciej rozwiązywać sprawy w ZUS-ie?

Sprawdź jak umówić się na wizytę poprzez Platformę Usług Elektronicznych (PUE), dzięki czemu załatwisz swoje sprawy bez czekania w kolejkach, wystarczy, że przyjdziesz na określoną godzinę i zostaniesz od razu obsłużony.
Zapoznaj się ze sposobami na bezkontaktowe załatwianie spraw w ZUS-ie.

ZUS umożliwił opcje e-wizyty, dzięki któremu możesz załatwić swoje sprawy bez wychodzenia z domu. Wystarczy założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) i umówić się na e-wizytę.

ADRESY PLACÓWEK ZUS

Sprawdź adres placówki w swoim województwie

 

ZUS godziny otwarcia

Wszystkie placówki ZUS w 2022 roku pracują w odgórnie uregulowanych godzinach:

  • Poniedziałek – ZUS pracuje od 8:00 do 17:00
  • Wtorek-piątek – placówki działają od 8:00 do 15:00
  • Sobota i niedziela – urząd nieczynny

Jest to zmiana w stosunku do roku poprzedniego, gdy urząd pracował w poniedziałki do godziny 18:00. Jeżeli z wyjątkowych względów zmienią się godziny otwarcia jednego oddziału, pojawi się o tym odpowiednia informacja w aktualnościach ZUS.

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów - oceń jako pierwszy!