Skip to content

Wyszukaj informacje

Wniosek EMC

Aktualizacja: 27 stycznia 2020 r.

WNIOSEK ZUS EMC

Co to jest ZUS EMC?

Wniosek EMC – Wniosek o emeryturę częściową

Poniżej został umieszczony aktualny i gotowy formularz ZUS do pobrania. Szybko i łatwo można pobrać, uzupełnić i złożyć stosowny wniosek do ZUSu tradycyjnie w placówce ZUS w naszym mieście lub skorzystać z bezpłatnej platformy zus pue i stworzyć własny, bezpieczny profil zaufany puap, epuap, lub skorzystać z infolinia zus i dowiedzieć się więcej na temat: zus pue, zus epuap, 500 plus, tarczy antykryzysowej lub o innych wnioskach, składach czy świadczeniach i w razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy odpowiedniej placówki ZUS-u pomogą w problemach.

Formularz EMP jest w dostępny w wygodnej formie pliku PDF.

Wniosek ZUS EMP jest przekładany do odpowiedniego dla miejsca zamieszkania, ostatniego zameldowania w Polsce w sytuacji pobytu za granica, placówki ZUS wowczas gdy wnioskodawca stara się o zdobycie uprawnień do pobierania emerytury częściowej z ZUS, zgodnie z warunkami niezbędnymi do jej przyznania ubezpieczony spełnił do 30 września 2017r. Procedura zostanie wszczęta nawet jeżeli nasz stały pobyt istniał w UE lub w państwach EFTA.

Jeżeli wystąpiłyby jakiekolwiek wątpliwości związane z powyższym formularzem prosimy kontaktować się z placówką ZUS lub poprzez PUE ZUS

Zachęcamy do zapoznania i skorzystania z innych dostępnych i aktualnych formularzy dostępnych na naszej stronie. Znaleźć można również informacje na temat zus dra, zus emerytury, zus z3, składki ZUS, ubezpieczenie społeczne czy zasiłki opiekuńcze.

 

Oceń

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

Wyszukaj informacje