Skip to content

Informacje ERP-6

 

Aktualizacja: 13 czerwca 2019 r.

WNIOSEK ZUS ERP-6

Co to jest ZUS ERP-6?

Informacje ERP-6 – Informacja o okresach składkowych i nieskładkowych

Poniżej został umieszczony aktualny i gotowy formularz ZUS do pobrania. Szybko i łatwo można pobrać, uzupełnić i złożyć stosowny wniosek do ZUSu tradycyjnie w placówce ZUS w naszym mieście lub skorzystać z bezpłatnej platformy zus pue i stworzyć własny, bezpieczny profil zaufany puap, epuap, lub skorzystać z infolinia zus i dowiedzieć się więcej na temat: zus pue, zus epuap, 500 plus, tarczy antykryzysowej lub o innych wnioskach, składach czy świadczeniach i w razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy odpowiedniej placówki ZUS-u pomogą w problemach.

Formularz ERP-6 jest w dostępny w wygodnej formie pliku PDF.

Wniosek ERN-P jest dokumentem, w ktorym znajdują sie wszytkie okresy składkowe i nieskładkowe oraz inne przez ubezpieczonego wnioskodawcę.
Np. prowadzenie pozarolniczej dzialnaosci, czynna sluzbaa wojskowa a takze okres niepłacenia składek np. podczas pobierania nauki lub opieki nad dzieckim ale i okres ubezpiecznie a w panstwach UE.
Dokument jest dołaczay z dokumantami takimi jak: emerytura, emerytura pomostowa, emerytura częsciowa, przedemerytalne swiadczenie, renta, nauczycieskie siwadczeie kompensancyjne, ustalnie kapitalu poczatkowego czy renta rodzinna po zmarlej osobie.

Jeżeli wystąpiłyby jakiekolwiek wątpliwości związane z powyższym formularzem prosimy kontaktować się z placówką ZUS lub poprzez PUE ZUS 

Zachęcamy do zapoznania i skorzystania z innych dostępnych i aktualnych formularzy dostępnych na naszej stronie. Znaleźć można również informacje na temat zus dra, zus emerytury, zus z3, składki ZUS, ubezpieczenie społeczne czy zasiłki opiekuńcze.

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów - oceń jako pierwszy!