Skip to content

Wyszukaj informacje

Wniosek EWG-M

Aktualizacja: 5 listopada 2018 r.

WNIOSEK ZUS EWG-M

Co to jest ZUS EWG-M?

Wniosek EWG-M – Wniosek o wypłatę gwarantowaną na rzecz małoletniej osoby uprawnionej.

Poniżej został umieszczony aktualny i gotowy formularz ZUS do pobrania. Szybko i łatwo można pobrać, uzupełnić i złożyć stosowny wniosek do ZUSu tradycyjnie w placówce ZUS w naszym mieście lub skorzystać z bezpłatnej platformy zus pue i stworzyć własny, bezpieczny profil zaufany puap, epuap, lub skorzystać z infolinia zus i dowiedzieć się więcej na temat: zus pue, zus epuap, 500 plus, tarczy antykryzysowej lub o innych wnioskach, składach czy świadczeniach i w razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy odpowiedniej placówki ZUS-u pomogą w problemach.

Formularz EWG-M jest w dostępny w wygodnej formie pliku PDF.

Wniosek ZUS EWG-W to dokument o wypłatę gwarantowaną na rzecz małoletniej osoby uprawnionej. Wniosek ma zastosowanie w przypadku gdy małoletniej osobie przysługuje prawo do “wypłaty gwarantowanej”. We wniosku należy wskazać dane osoby małoletniej oraz uprawnionego przedstawiciela tej osoby, a także dane osoby zmarłej, po którego śmierci przysługuje wypłacenie środków osobie małoletniej. Wypłata pieniężna następuje po wskazaniu rachunku bankowego, na który mają zostać przelane środki razem z danymi banku.

Szczegółowe informacje związane ze złożeniem oświadczenia uzyskasz w najbliższej placówce ZUS lub pod numerem telefonu Infolinii ZUS: 22 560 16 00

Zachęcamy do zapoznania i skorzystania z innych dostępnych i aktualnych formularzy dostępnych na naszej stronie. Znaleźć można również informacje na temat zus dra, zus emerytury, zus z3, składki ZUS, ubezpieczenie społeczne czy zasiłki opiekuńcze.

 

Oceń

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

Wyszukaj informacje