Skip to content

Wyszukaj informacje

Zeznanie świadka ERP-8

Aktualizacja: 5 listopada 2018 r.

ZEZNANIE ŚWIADKA ZUS ERP-8

Zeznanie świadka ERP-8 – Zeznanie świadka 

Poniżej został umieszczony aktualny i gotowy formularz ZUS do pobrania. Szybko i łatwo można pobrać, uzupełnić i złożyć stosowny wniosek do ZUSu tradycyjnie w placówce ZUS w naszym mieście lub skorzystać z bezpłatnej platformy zus pue i stworzyć własny, bezpieczny profil zaufany puap, epuap, lub skorzystać z infolinia zus i dowiedzieć się więcej na temat: zus pue, zus epuap, 500 plus, tarczy antykryzysowej lub o innych wnioskach, składach czy świadczeniach i w razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy odpowiedniej placówki ZUS-u pomogą w problemach.

Formularz ERP-8 jest w dostępny w wygodnej formie pliku PDF.

W Formularzu ERP-8 deklarujemy w formie zeznania wówczas gdy wnioskodawca stara się o świadczenie emerytalno-rentowe w okresie zatrudnienia bądź prowadzenia gospodarstwa rolnego lub świadczenia pracy w tym gospodarstwie, lub inne okresy, które dotyczą ubezpieczonego.

Jak skontaktować się z ZUS?

Jeżeli wystąpiłyby jakiekolwiek wątpliwości związane z powyższym formularzem prosimy kontaktować się z placówką ZUS lub poprzez ZUS PUE ZUS

Zachęcamy do zapoznania i skorzystania z innych dostępnych i aktualnych formularzy dostępnych na naszej stronie. Znaleźć można również informacje na temat zus dra, zus emerytury, zus z3, składki ZUS, ubezpieczenie społeczne czy zasiłki opiekuńcze.

 

Oceń

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

Wyszukaj informacje