Skip to content

Wyszukaj informacje

Informacja OL-9A

Aktualizacja: 18 stycznia 2019 r.

FORMULARZ ZUS OL-9A

Co to jest ZUS OL-9A?

Informacja OL-9A – ZUS informacja o miejscach leczenia.

Poniżej został umieszczony aktualny i gotowy formularz ZUS do pobrania. Szybko i łatwo można pobrać, uzupełnić i złożyć stosowny wniosek do ZUSu tradycyjnie w placówce ZUS w naszym mieście lub skorzystać z bezpłatnej platformy zus pue i stworzyć własny, bezpieczny profil zaufany puap, epuap, lub skorzystać z infolinia zus i dowiedzieć się więcej na temat: zus pue, zus epuap, 500 plus, tarczy antykryzysowej lub o innych wnioskach, składach czy świadczeniach i w razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy odpowiedniej placówki ZUS-u pomogą w problemach.

Formularz OL-9A jest w dostępny w wygodnej formie pliku PDF.
Zaświadczenie o stanie zdrowie dla celów świadczeń z ubezpieczenia społecznego wydane przez lekarza prowadzącego leczenie, czyli
formularz OL-9A, odpowiednio wypełniony posłuży do otrzymania dotychczasowej dokumentacji medycznej w celu wydania orzeczenia przez organ rentowy. Dane, jakie ułatwią wypełnienie druku OL-9A to przede wszystkim:
-dane osobowe osoby ubezpieczonej
-dane adresowe osobowe osoby ubezpieczonej
-dane dotychczasowych placówek służy zdrowia
-dane o lekarzu prowadzącym
-dokumentacja dotycząca wyników badań,
-dane na temat karty leczenia szpitalnego

Zachęcamy do zapoznania i skorzystania z innych dostępnych i aktualnych formularzy dostępnych na naszej stronie. Znaleźć można również informacje na temat zus dra, zus emerytury, zus z3, składki ZUS, ubezpieczenie społeczne czy zasiłki opiekuńcze.

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów - oceń jako pierwszy!

Wyszukaj informacje