Skip to content

Wyszukaj informacje:

Zaświadczenie ERP-70

ZAŚWIADCZENIE ZUS ERP 70

Zaświadczenie ERP-70 – Zaświadczenie o pracy i dochodach ubezpieczonego spółdzielcy

Poniżej został umieszczony aktualny i gotowy formularz ZUS do pobrania. Szybko i łatwo można pobrać, uzupełnić i złożyć stosowny wniosek do ZUSu tradycyjnie w placówce ZUS w naszym mieście lub skorzystać z bezpłatnej platformy zus pue i stworzyć własny, bezpieczny profil zaufany puap, epuap, lub skorzystać z infolinia zus i dowiedzieć się więcej na temat: zus pue, zus epuap, 500 plus, tarczy antykryzysowej lub o innych wnioskach, składach czy świadczeniach i w razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy odpowiedniej placówki ZUS-u pomogą w problemach.

Formularz ERO jest w dostępny w wygodnej formie pliku PDF.

Zaświadczenie ERP-70 dotyczy dochodów z tytułu pracy ubezpieczonego spółdzielcy, które jest wystawiane rzez płatnika składek, czyli Spółdzielnie. Po złożeniu odpowiednich dokumentów organ rentowy ustala podstawę do wypłaty podstawę wymiaru renty z tytułu niezdolności do pracy i emerytur.

Program w sposób jasny i klarowny pozwala wnioskodawcy zadeklarować wprowadzenie niezbędnych danych tj.:
-ilość przepracowanych dni rozbite na poszczególne lata pracy
-dane o kwotach przychód/dochód/świadczeniach wypłacanych z tytułu niezdolności do pracy

Jak skontaktować się z ZUS?

W razie jakichkolwiek wątpliwości najlepszym sposobem jest skorzystanie z infolinii właściwej dla siebie oddziału ZUS

Zachęcamy do zapoznania i skorzystania z innych dostępnych i aktualnych formularzy dostępnych na naszej stronie. Znaleźć można również informacje na temat zus dra, zus emerytury, zus z3, składki ZUS, ubezpieczenie społeczne czy zasiłki opiekuńcze.

 

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów - oceń jako pierwszy!