Skip to content

Wniosek ERR-W

WNIOSEK ZUS ERR-W

Wniosek ERR-W – Wniosek w sprawie wypłaty renty rodzinnej.

Co to jest ZUS ERR-W?

Poniżej został umieszczony aktualny i gotowy formularz ZUS do pobrania. Szybko i łatwo można pobrać, uzupełnić i złożyć stosowny wniosek do ZUSu tradycyjnie w placówce ZUS w naszym mieście lub skorzystać z bezpłatnej platformy zus pue i stworzyć własny, bezpieczny profil zaufany puap, epuap, lub skorzystać z infolinia zus i dowiedzieć się więcej na temat: zus pue, zus epuap, 500 plus, tarczy antykryzysowej lub o innych wnioskach, składach czy świadczeniach i w razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy odpowiedniej placówki ZUS-u pomogą w problemach.

Formularz ERR-W jest w dostępny w wygodnej formie pliku PDF.

Wniosek ERR-W jest składany przez zainteresowaną osobę starającą się o rentę rodzinną lub część renty rodzinnej, która jest pełnoletnia. Wniosek ERRD jest składany przez zainteresowaną osobę starającą się o rentę rodzinną lub część renty rodzinnej, która jest pełnoletnia. Odpowiednio wypełniony formularz należy przedłożyć do odpowiedniego dla naszego zamieszkania oddziału ZUS. Wcześniej dla sprawniejszego załatwienia sprawy warto przygotować wszystkie niezbędne i potrzebne dane osobowe, adresowe, numery Pesel, dowód torzsamości – dowód osobisty lub paszport, a także numer i symbol świadczenia. Potrzebne będą także dane odnośnie numeru konta bankowego, na które przekazywane będzie świadczenie.

Jeżeli wystąpiłyby jakiekolwiek wątpliwości związane z powyższym formularzem prosimy kontaktować się z placówką ZUS lub poprzez PUE ZUS

Zachęcamy do zapoznania i skorzystania z innych dostępnych i aktualnych formularzy dostępnych na naszej stronie. Znaleźć można również informacje na temat zus dra, zus emerytury, zus z3, składki ZUS, ubezpieczenie społeczne czy zasiłki opiekuńcze.

 

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów - oceń jako pierwszy!